Kup wesele
Sprzedaj wesele
Zaloguj Rejestracja
Dodaj firmę Dodaj ogłoszenie
Fryzury ślubne – trendy w 2016 roku

Odpowiednia fryzura jest dla panny młodej ważny elementem wieńczącym cały jej ślubny wygląd. Przyszłe panny młode spędzają naprawdę dużo czasu na poszukiwaniach idealnej fryzury ślubnej, a potem siedzą u fryzjera godzinami na próbnym czesaniu.

 

Niektóre fryzury są naprawdę ponadczasowe i piękne, ale warto zapoznać się z najpopularniejszymi trendami obowiązującymi w 2016 roku.


Naturalnie

Noszenie włosów w luźnej postaci i bez ozdób jest coraz bardziej lubianą tendencją wśród przyszłych panien młodych. Nadaje to paniom bardzo naturalny wygląd. Takie rozwiązanie jest idealne dla pań o każdej długości włosów. To bardzo prosty, a jednocześnie tani sposób na fryzurę ślubną.

 

 

Nieład artystyczny

Styl ten podobny jest do powyżej opisanego stylu naturalnego. Taki bałagan, nieład artystyczny na głowie nie wymaga dużego wkładu, aby go zrobić. Taki styl idealnie pasuje do młodych dziewczyn, które lubią odrobinę szaleństwa.

 


Warkocze

Różnego rodzaju plecionki czy warkocze w ciągu ostatnich kilku lat przeżywają swoją „drugą młodość”. Idealnie pasują do każdej panny młodej, oraz do wesela o dowolnej tematyce, ale odbywającego się w letnich miesiącach. Z warkoczy można tworzyć prawdziwe cuda.

 

Kwiaty

Kwiaty we włosach są idealnym dopełnieniem dla dziewczyny o romantycznej duszy. Już od wielu lat stało się to powszechną praktyką i można było zobaczyć u panien młodych wianki czy pojedyncze kwiatki. Jednak to 2016 rok będzie czasem, w którym będziemy je spotykać coraz częściej. Szczególnie na wiosnę i w lecie.

 

Akcesoria

Różnego rodzaju akcesoria i ozdoby do włosów będą bardzo popularne w 2016 roku. Im większa ozdoba tym lepiej. Do łask powrócą tiary i różne nakrycia łowy. Takie rozwiązanie jest idealne dla panien młodych, które chcą i lubią się wyróżniać.

 

Hollywood

Coraz bardziej popularny staje się hollywoodzki styl, nie tylko jako motyw przewodni wesela. W tym roku rozpocznie się prawdziwy szał na miękko opadające na bok fale z włosów. Do takiego stylu poleca się także różnego rodzaju akcesoria.