Kup wesele
Sprzedaj wesele
Zaloguj Rejestracja
Dodaj firmę Dodaj ogłoszenie
Ślub i wesele - czy musi być tak skomplikowany?

 

Chociaż ceremonia ślubu oraz przyjęcie weselne kojarzy nam się raczej z dużą ilością błysku, barw i zdobień, coraz więcej osób decyduje się na urządzenie wszystkiego w stylu minimalistycznym. Wszak nie oznacza on nudy czy czegoś nieciekawego, a wręcz przeciwnie. Na przykład monochromatyczne, śnieżnobiałe stoły z niewielkimi tylko akcentami zielonymi (na przykład w postaci małych gałązek) prezentują się wprost cudownie.

Trzeba jednak pamiętać, że jeśli decydujemy się na ślubno –weselny minimalizm, powinien on dotyczyć wszystkiego i być starannie przemyślany. W takim wypadku suknia Panny Młodej powinna być prosta, bez tiuli, koronek, błyskotek czy bogatych zdobień. Podobnie ma się rzecz w przypadku makijażu czy też fryzury. A jak wybrać minimalistyczny strój Pana Młodego? Prosty, szalenie elegancki garnitur, jednobarwna koszula i ciemna mucha powinny załatwić sprawę.

Ważna jest konsekwencja od samego początku, zatem i zaproszenia ślubne powinny być proste i jednolite – podobnie ma się rzecz w przypadku winietek. Bukiet Panny Młodej może zaś stanowić kilka prostych kwiatów zebranych z sobą i przewiązanych prostą kokardą. Jak zaś wygląda tort na minimalistycznych weselach? Jest bardzo prosty, nierzadko pozbawiony polewy, często biały z maleńkimi tylko zdobieniami.

Jeśli i Wy pragniecie urządzić w ten właśnie sposób swój ślub oraz wesele, koniecznie poszukajcie inspiracji na blog ślubny. Piszemy także o przyjęciach w stylu vintage, glamour, hollywoodzkim czy folkowym. U nas każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Każdy artykuł ma piękne fotografie, dzięki którym na pewno uda Wam się odszukać mnóstwo inspiracji!