Kup wesele
Sprzedaj wesele
Zaloguj Rejestracja
Dodaj firmę Dodaj ogłoszenie
Przedślubny stres i jak z nim walczyć?

W życiu każdej pary przygotowującej się do ślubu i wesela pojawia się dawka stresu, to najzupełniej naturalne. Bardzo wiele spraw jest do załatwienia obowiązków przybywa właściwie z każdym dniem, trzeba ciągle płacić zaliczki, podpisywać umowy, pilnować, by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Jednym przedślubny stres dopada na ostatnim etapie przygotowań, innych natomiast znacznie wcześniej. Ważne jest jednak to, by umieć z nim walczyć i robić to skutecznie!

Sposoby na stres!

Musicie znaleźć trochę czasu dla siebie, na relaks i odpoczynek, w przeciwnym razie nie dacie po prostu rady w pełni cieszyć się dniem ślubu i wesela, jeżeli będziecie przepracowani i zwyczajnie wykończeni.

Bardzo dobrym pomysłem na odstresowanie się jest z całą pewnością wspólne obejrzenie filmu – komedia romantyczna sprawdzi się tu świetnie, ale jeśli jesteście fanami innych gatunków, jak najbardziej wchodzą one w rachubę. Przygotowujcie dużo popcornu, rozsiądźcie się wygodnie na sofie (albo w kinowych fotelach, jeśli wolicie) i rozkoszujecie się tym, co na ekranie.

Relaks na łonie natury także sprawdza się znakomicie. Zatem gdy tylko macie chociaż dwie godziny czasu wolnego, pojedźcie do lasu, na łąkę, na działkę, tam, gdzie możemy  konstruktywnego. Bardzo polecamy tę metodę, jest bowiem w stanie świetnie Was wyciszyć przed ślubem.

Aby zrelaksować się w czasie przedślubnych przygotowań, warto też medytować, niejedna para stosuje właśnie tę metodą i bardzo ją sobie chwali. Już kwadrans wystarczy, by poczuć się znacznie lepiej.

Jeżeli natomiast dysponujecie wolnym weekendem, zafundujcie sobie wizytę w ośrodku SPA. Bardzo szybko przekonacie się o tym, iż był to przysłowiowy strzał w dziesiątkę, że zabiegi, z których skorzystacie, pozwolą Wam zregenerować przed Waszym wielkim dniem umysły i ciała.

Stresujecie się przed ślubem i weselem?

W takim razie na pewno powinniście zastosować się do rad, które były podane tutaj oraz do tych wskazówek i opinii specjalistów, które znaleźć możecie na wesele. Relaksujcie się!