Kup wesele
Sprzedaj wesele
Zaloguj Rejestracja
Dodaj firmę Dodaj ogłoszenie
Cennik


Jeśli chcesz zamieścić standardowe ogłoszenie, z możliwością dołączenia zdjęcia, możesz tego dokonać w serwisie slubzbajki.pl całkowicie BEZPŁATNIE. Również jest bezpłatna możliwosć dodania wizytówki firmy do katalogu firm więcej informacji tu: Dodaj Firmę do katalogu.

Dodatkowo możesz w łatwy sposób prezentować dodane ogłoszenia i wizytówki firm na stronie głównej serwisu i na stronach kategorii wyróżniając je ramką, lub wyświetlając je zawsze na górze wyników kategorii.


Cennik ogłoszeń o niestandardowym charakterze prezentuje się w sposób następujący:


1. Pakiet ogłoszeniowy PREMIUM PLUS – ogłoszenie wyświetlane jest na stronie głównej według rotacyjnych cykli, wyróżnione poprzez ramkę na liście ogłoszeń, wyświetlające się zawsze na początku przypisanej kategorii – 27 zł brutto płatności on-line.


2. Pakiet ogłoszeniowy PREMIUM – wyróżnione ramką na liście ogłoszeń, wyświetlające się zawsze na początku przypisanej kategorii – 20 zł brutto płatności on-line.


3.Ogłoszenie WYRÓŻNIONE - ogłoszenie wyświetlane jest na szarym tle wyróżniając się na tle zwykłych ogłoszeń na liście wyników kategorii i podkategorii w której zostało dodane – 10 zł brutto płatności on-line.


Użytkownik może również skorzystać z podbijania ogłoszeń: Podbijanie ogłoszeń PREMIUM PLUS odbywa się na liście kategorii, w zależności od zakupionych punktów. Sortowanie ogłoszeń PREMIUM PLUS odbywa się poprzez, podbite (na samej górze głoszenie, które ma najwięcej punktów) w dalszej kolejności po dacie dodania.


Jak zapłacić za ogłoszenie?


Serwis slubzbajki.pl umożliwia wygodne płatności online za pakiety ogłoszeniowe. Czas emisji ogłoszenia płatnego w serwisie wynosi 14 dni.


Serwis slubzbajki.pl zastrzega możliwość wprowadzenia zmian do niniejszego cennika. Płatności sms dostarcza i obsługuje serwis DotPay.pl.

Wszelkie zastrzeżenia i reklamacje dotyczące funkcjonowania systemu płatności prosimy składać do firmy DotPay.pl.Już niebawem !! Usługi płatności sms będą dostępne w naszym serwisie w sieciach komórkowych: T-Mobile, Plus GSM, Orange i Play.


Kontakt właściciel serwisu: biuro@slubzbajki.pl


Regulamin usług SMS znajduje się tutaj:  Regulamin usługi.

Reklamacje należy składać tutaj: Reklamacje.