Kup wesele
Sprzedaj wesele
Zaloguj Rejestracja
Dodaj firmę Dodaj ogłoszenie
O nasSam nazwa naszego portalu opisuje go, tak naprawdę w dwóch wyrazach - Ślub z Bajki ! Chcielibyśmy aby dla Was, czyli przyszłych młodych par ten dzień był naprawdę wyjątkowym dniem. Pełnym szczęścia, radości, a wszystkie Wasze problemy zostały gdzieś daleko w tyle. Z nami zorganizujecie swój wymarzony i Bajkowy Ślub.

Slubzbajki.pl - To nowy projekt w Internecie na tle wielu portali, katalogów, oraz serwisów związanych z branżą weselną i ślubną. Aby ułatwić organizację wesela wszystkim przyszłym młodym parą, postanowiliśmy stworzyć łatwiejsze dotarcie do nowych i istniejących już firm z tej branży. Możliwość dodawania ogłoszeń ślubnych, a zarazem znalezienie odpowiedniego zakątka, fotografa, kamerzysty i wielu innych rzeczy potrzebnych do organizacji wymarzonego ślubu. 

 

Umożliwiamy znalezienie wizytówek firm z całej Polski. Dodatkowo każda osoba prywatna czy też firma może zamieścić swoje ogłoszenie ślubne: kupna, sprzedaży i wynajmu. Oferujemy szeroką gamę kategorii, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

 Firmy mogą dodać swoją wizytówkę w naszym portalu i prezentować zdjęcia wraz z różnymi rodzajami opisów i własnych produktów. Wyróżnienie i promowanie na stronie głównej naszego serwisu daje możliwość szybszego dotarcia klienta do Państwa usług.Właścicielem portalu jest:
MATT REMAY GROUP Mateusz Twardosz
ul. Heweliusza 1 30-726 Kraków
REGON: 122975023
NIP: 6793020519

Nr konta bankowego:
PL 51 1950 0001 2006 0656 7860 0002