Po przygotowaniach do ślubu i wesele naturalną rzeczą jest, że Nowożeńcy chcą odpocząć i spędzić trochę czasu na relaksie ze swoim współmałżonkiem. Zespół confetti.co.uk przedstawił 5 najbardziej luksusowych miejsc idealnych na podróż poślubną. Przygotujcie paszporty!

 

Wygrzejcie się na słońcu!

Piaszczyste plaże i błękitne morze to zwykle kwintesencja podróży poślubnej. Wygodne leżaki w słońcu, szum morza cień palmy w egzotycznym kraju to uosobienie relaksu, którego najczęściej poszukują młodzi nowożeńcy.

Jeśli szukacie właśnie czegoś takiego to confetti.co.uk poleca Jolly Beach Resort & Spa w Antigua, położonej na Morzu Karaibskim. Ten wspaniały ośrodek all-inclusive znajduje się na jednej z 365 plaż. Szczególnie poleca się w dzień spacer ręka w rękę ze swoim współmałżonkiem na ciepłym słońcu, a w nocy można cieszyć się wieloma tamtejszymi rozrywkami: tańcami, muzyką na żywo i podziwianiem ulicznych artystów.

 

 

 

Przytulanie się na zimnie

Jeśli potrzebujecie spokoju i spędzenia miesiąca miodowego na uboczu to szczególnie polecamy Islandię. Tylko sobie wyobraźcie: siedzicie pod grubym kocem i oglądacie piękną zorzę polarną, która zapiera dech w piersiach.

Zorza polarna wygląda majestatycznie nad Hotelem Ranga w Islandii. To miejsce szczególnie polecamy na podróż poślubną szczególnie w zimie. Ten uroczy 4-gwiazdkowy hotel ma do zaoferowania przytulne pokoje, idealnie nadające się kameralny, spokojny wieczór.

 

 

 

Miesiąc miodowy w zabytkowym zamku

Cudowne włoskie wzgórza i XIII-wieczny zamek brzmią jak początek pięknej romantycznej przygody. Łącząc zabytkowy wystrój i rustykalny urok wiejskiej Toskanii to dokładnie to, co może Wam zaoferować Castello di Meleto. Jeśli Pani Młoda ma ochotę poczuć się jak dama dworu tuląc się do swojego świeżo koronowanego małżonka to właśnie Castello di Meleto został zaprojektowany dla Was.

Zamek znajduje się w regionie Chianti, gdzie jak wiadomo powstaje jedno z lepszych włoskich win. Dlatego atrakcje dostępne na miejscu to między innymi zwiedzanie winnic i degustacja wina, która w połączeniu z malowniczymi krajobrazami jest całą esencją Włoch.

 

 

 

Wyrusz na afrykańską przygodę!

Delikatne trawy sawanny, wśród których czają się kultowe zwierzęta afrykańskie, ciepły wiatr to propozycja na spędzenie dnia w RPA. Wyobraźcie sobie długie leniwe dni, słońce na safari i spotkania z dzikimi zwierzętami w ich naturalnym środowisku. Wieczorem, kiedy upał ustanie rozpoczyna się prawdziwe życie. Będziesz tylko potrzebować kapelusza i możesz ruszać na swoją afrykańską przygodę na południowoafrykańskich równinach z miłością swojego życia u boku.

 

 

 

W miejskim raju

Jestem pewna, że wśród Was znajdą się osoby, które lubią łączyć zwiedzanie z wypoczynkiem. Dlatego możemy polecić każde miasto, które ma do zaoferowania i jedno i drugie. Kiedy będziecie mieć dość miejskiego zgiełku uciekacie na plaże, a kiedy plaża Wam się znudzi na pewno znajdzie się coś co warto zwiedzić. Można też wybrać miasto, które tylko oferuje Wam zabytki. To wszystko zależy już od tego, na co macie ochotę!