Przygotowania do ślubu i wesela potrafią być wyczerpujące, dlatego naturalną rzeczą jest, że Para Młoda chce później nieco odpocząć, zrelaksować się i spędzić trochę czasu tylko we dwoje. Z myślą o Was zespół confetti.co.uk stworzył listę 5 najbardziej ekskluzywnych miejsc idealnych na podróż poślubną. Pakujcie walizki!

 

Wygrzejcie się na słońcu!

Piękne piaszczyste plaże, błękitne morze i drinki z palemką. Brzmi jak kwintesencja podróży poślubnej. Cień palmy w egzotycznym, szum morza i opalanie na wygodnych leżakach w egzotycznym kraju to uosobienie relaksu, o którym marzą nowożeńcy. 

Jeżeli właśnie tak wyobrażacie sobie swój miesiąc miodowy, confetti.co.uk poleca Jolly Beach Resort & Spa w Antigua, zlokalizowanej na Morzu Karaibskim. Niesamowity ośrodek all-inclusive znajduje się na jednej z 365 plaż. Spacer ręka w rękę ze swoim współmałżonkiem w blasku i cieple słońca z pewnością zapamiętacie na długo. Wieczorami będziecie mogli się cieszyć tutejszymi rozrywkami jak tańce, muzyka na żywo czy występy ulicznych artystów. 

 

 

 

Przytulanie się na zimnie

Jeśli egotyczne plaże to nie Wasza bajka i wolicie spokojniejsze miejsca, z dala od zatłoczonych barów, na miesiąc miodowy możecie się wybrać np. na Islandię. Wyobraźcie sobie wieczory, które spędzacie opatuleni grubym kocem, oglądając zorzę polarną, która wręcz zachwyca. 

Doskonałym miejscem na obserwację zorzy polarnej jest Hotel Ranga, położony właśnie w Islandii. Polecamy go szczególnie na zimową podróż poślubną. Uroczy, 4-gwiazdkowy hotel oferuje bardzo przytulne pokoje, które idealnie sprawdzają się na kameralne, spokojne wieczory. 

 

 

 

Miesiąc miodowy w zabytkowym zamku

Jeśli chcecie poczuć się po królewsku, rozważcie pobyt w XIII-wiecznym zamku. Castello di Maleto położony jest na cudownych, włoskich wzgórzach Toskanii. To może być piękna i romantyczna przygoda w niezwykle malownicznym miejscu. Wnętrze łączy zabytkowy wystrój i styl rustykalny. Niesamowity klimat i cudowne wspomnienia gwarantowane. 

Zamek położony jest w regionie Chianti, który słynie z fenomenalnych włoskich win. Możecie więc skorzystać z dodatkowych atrakcji, takich jak zwiedzanie winnic połączone z degustacją.

 

 

 

Wyrusz na afrykańską przygodę!

Niezwykle ciekawy i pełen przygód kierunek? Zapraszamy do RPA. Spędzicie czas wśród dzikich traw sawanny, w których czają się zwierzęta, na co dzień spotykane jedynie w zoo. Spotkanie ich w naturalnym środowisku może dostarczyć niezapomnianych przeżyć. Wyobraźcie sobie długie, leniwe dni wśród kompletnie innych krajobrazów niż znane Wam dotychczas. Czeka nas Was również mnóstwo wieczornych atrakcji, kiedy ustanie upał. Szykujcie kapelusze i pozytywne nastawienie, aby wyruszyć razem w podróż życia. 

 

 

 

W miejskim raju

Jeżeli należycie do osób, które wypoczynek lubią łączyć ze zwiedzaniem i poznawaniem atrakcji miejsca, w którym jesteście polecamy Wam miejski wypad. Wybierając interesujące miasto możecie łączyć relaks i zwiedzanie. Opcji jest wiele, wybierzcie w zależności od preferencji. Miejsce z dużą ilością zabytków bądź z plażą, na której możecie odpocząć od codziennego zgiełku. A może lubicie nocne życie miasta? Takich miejsc również brakuje. Decyzja należy tylko do Was.