Wciąż zastanawiacie się nad kolorem przewodnim swojego ślubu i wesela? W takim koniecznie rozważcie miętowy. W tym sezonie to jeden z najmodniejszych kolorów. Pięknie współgra z bielą, doda więc uroku i subtelności całemu wystrojowi. Poniżej znajdziecie kilka pomysłów na to jak wykorzystać miętowy i jak się prezentuje w różnych konfiguracjach.

Tort weselny

Wyjątkowo delikatny, wręcz urzekający. Możecie być pewni, że Wasi goście takiego tortu nie zapomną przez długi czas. Z pewnością będzie również wyśmienity! Jak widać na poniższych zdjęciach, dekoracje tortu można już dopasować do własnych preferencji, postawić na minimalizm lub wręcz odwrotnie.  

 

 

Druhny/ świadkowa

Jeśli planujecie wyróżnić świadkową i druhny,  dla nich również możecie przygotować miętowe elementy. Mogą to być te same suknie lub po prostu drobny akcent, np. w postaci bransoletki z kwiatem w odcieniu zieleni, opaski do włosów czy wstążki w talii. Jesteśmy pewni, że będą wyglądać niesamowicie!

 

 

Pan Młody/ świadek/ drużbowie

Miętowy kolor w elemencie garderoby świetnie sprawdzi się również u Panów.  Wystarczy drobny akcent wybrany z wyczuciem - krawat lub muszka. Opcja dla odważnych to miętowy garnitur. Oczywiście nic na siłę, warto wcześniej przymierzyć i sprawdzić czy Pan Młody czuje się dobrze z taką opcją. 

 

 

Dekoracje ślubne

Tu macie zdecydowanie najszersze pole działania jeśli chodzi o wprowadzenie koloru miętowego. Kwiaty, obrusy, winietki czy dekoracje krzeseł. Możliwości są prawie nieskończone. Z pewnością zabawa kolorem sprawi Wam wiele radości , a efekt będzie wisienką na torcie całej uroczystości.

 

 

Zaproszenia

Zaproszenia czyli pierwszy element, z którym mają styczność goście weselni. Jeśli uwzględnicie miętowy w zaproszeniach, dacie im wskazówkę co do koloru przewodniego, w którym będzie utrzymane całe wesele. 

 

 

Buty

Buty w odcieniu mięty będą idealnie pasować do każdej sukni ślubnej. Jeżeli nie chcecie przesadzać, miętowe buty w zupełności wystarczą do podkreślenia koloru przewodniego elementem garderoby. Zadbajcie jedynie o to, by były wygodne. Ta rada tyczy się jednak każdych butów bez względu na barwę.

 

Transport

Samochód w miętowym kolorze byłby absolutnym hitem. Jedynym minusem może okazać się trudność w jego znalezieniu. Jeśli Wam się uda, spodziewajcie się rewelacyjnych zdjęć pamiątkowych.