Jeśli chcesz dowiedzieć się o najnowszych trendach dotyczących zaproszeń ślubnych, to doskonale trafiłaś. Poniżej przedstawiamy najmodniejsze pomysły na zaproszenia.

 

Monogram

Monogram, czyli pojedyncza ozdobna litera lub kilka liter, które są powiązane kompozycyjnie. Oczywiście na zaproszeniach widnieją pierwsze litery Waszych imion. Monogramy już od pewnego czasu są ulubionym trendem na zaproszeniach ślubnych, ponieważ są nowoczesne i jednocześnie ponadczasowe i eleganckie.

 

Zaproszenia czarno - białe

Zaproszenia czarno - białe wcale nie są nudne. Białe tło i czarne napisy sprawiają, że zaproszenia ślubne są bardzo proste, ale przy tym nowoczesne i eleganckie.

 

 

Tkanina

Tkaniny najczęściej stosuje się jako ozdobną kopertę. To bardzo aktualna i oryginalna część zaproszenia. W sytuacji kiedy osobiście wręczacie zaproszenia, jest to bardzo ciekawe rozwiązanie. Jeśli chcecie wysłać zaproszenie w takiej kopercie, dobrym rozwiązaniem będzie umieszczenie zaproszenia w większą kopertę, aby nie uległa zniszczeniu podczas transportu. Doskonałym pomysłem jest również użycie elementów tego samego materiału do dekoracji samych zaproszeń.

 

Pisanie odręcznie zaproszeń

Pisanie odręczne zaproszeń, to bardzo elegancki i ponadczasowy pomysł, który nigdy nie wyjdzie z mody. Jest to świetne rozwiązanie przy bardzo eleganckich i ekskluzywnych weselach.

 

 

EKO zaproszenia

Ostatnio dbanie o naszą planetę stało się niesłychanie modne. Zaproszenia ślubne w stylu EKO? Czemu nie. Ekologiczne zaproszenia wcale nie oznaczają poświęcenia stylu. Oznacza to po prostu, że papier użyty do zaproszeń, jest wykonany 100% z bawełny czy bambusa. Takie zaproszenie najczęściej wypisywane jest również w ekologiczny sposób. Produkuje się specjalny ekologiczny atrament, który robi się z soi. Niestety ciężko jest znaleźć firmę, która wykorzystuje ekologiczne farby. Najlepszym rozwiązaniem jest wypisanie zaproszeń samodzielnie, ponieważ połączy to już dwa najmodniejsze style zaproszeń.

 

Motyw kwiatów

Kwiaty zawsze były, są i prawdopodobnie będą elementem ceremonii ślubnej, ponieważ zawsze idealnie oddają piękno.

 

Wytłaczane zaproszenia

Takie zaproszenia świetnie oddają osobowości Państwa Młodych. Świetnym pomysłem jest wykorzystanie swoich zdjęć z dzieciństwa, napisanie czegoś zabawnego czy nawet stworzenie wspólnie komiksu. 

 

Zabawne

Takie zaproszenie świetnie oddają osobowości Panny Młodej i Pana Młodego. Zaproszenia dopasowane indywidualnie pod cechy charakteru są kolejnym trendem 2015 roku. Warto do takich zaproszeń wykorzystać swoje zdjęcia z dzieciństwa, napisać coś zabawnego albo nawet stworzyć komiks!

 

Styl vintage

Bardzo popularnymi motywami są motywy łuków, rozet i kropek.