Moda, dekoracje mieszkania czy fryzury, w każdej branży trendy zmieniają się przynajmniej raz w roku. Podobnie jest w branży ślubnej. Jeśli planujecie ślub w tym roku, koniecznie zobaczcie co jest modne w tym sezonie, a co może zostać uznane za passe. 

 

Z myślą o Was przygotowaliśmy pięciu trendów, które w tym roku królują na weselnych salonach. Znajdziecie tu m.in. ciekawe inspiracje dekoracji i atrakcji weselnych. 

 

1. Papierowe dekoracje
Zaintrygowani? Owszem, to nie pomyłka. Dekoracje ślubne wykonane z papieru są w tym sezonie szalenie modne. Odrobina wyobraźni i umiejętności, a z papieru powstają cuda. Kule podwieszone pod sufitem, konfetti z kolorowego papieru, kwiaty i ptaki origami. Przykłady można mnożyć. Udekorować można całą salę lub mniejsze elementy jak stół Państwa Młodych. Papierowe dekoracje z pewnością dodadzą uroku sali i ubarwią ślubne zdjęcia. 

 

2. Księga gości w formie plakatu
Tradycyjne księgi, do których wpisują się goście powoli odchodzą do lamusa. W tym roku hitem są księgi gości w formie plakatu. Wybór jest ogromny więc z pewnością znajdziecie motyw graficzny, który będzie wpisywał się w Wasze gusta i ogólnej aranżacji wesela. Wielkim powodzeniem cieszy się np. ślubne drzewo. Na jego gałęziach goście odbijają odciski palców. W zestawie znajdują się zazwyczaj kolorowe tusze, próbnik odcisków oraz instrukcję obsługi. Plakat wystarczy później oprawić, a księga w takiej formie będzie piękną pamiątką i elementem wystroju Waszego salonu. 

 

3. Fotobudka
To kolejna rzecz, której nie może zabraknąć na tegorocznym weselu. Jeżeli fotobudkę zaopatrzycie dodatkowo w zabawne gadżety, jak wąsy, kolorowe peruki, usta na patyczkach czy duże okulary i kapelusze, możecie być pewni, że radości i kreatywnych sesji nie będzie końca. Doskonała zabawa gwarantowana! Wykonane zdjęcia będą świetną pamiątką dla gości z Waszego wesela.

 

4. Candy bar – czyli kącik ze słodkościami
Taki barek to ogromna uciecha zarówno dla małych jak i tych dużych łakomczuchów. Muffinki, kolorowe lizaki i cukierki, czekoladki, pianki lub słodycze z różnych części świata z pewnością przyciągną wzrok i rozbudzą apetyt Waszych gości. Nie skłamiemy jeśli określimy stół ze słodkościami najmodniejszą atrakcją wesela. 

 

5. Przypinki dla gości
Jeśli nie macie pomysłu na pamiątkę dla gości, ten pomysł z pewnością Was zainteresuje. Możecie wybrać grafikę oraz napisy lub zamówić indywidualny projekt. Spersonalizowane przypinki ułatwią gościom poznanie się w trakcie wesela, a po nim będą przywoływać miłe wspomnienia z Waszego przyjęcia.