Fryzura Panny Młodej jest istotną częścią stylizacji, elementem który dopełnia całość. Dlatego panie spędzają sporo czasu na wybór odpowiedniego stylu i zaufanego fryzjera, który je uczesze. Następnie godzinami, cierpliwie siedzą w salonie na próbnym upięciu. Kok, a może rozpuszczone? Z dodatkami, a może bez? Możliwości jest wiele.

Niektóre fryzury są nie tylko piękne, ale i ponadczasowe. Warto jednak znać aktualne trendy. Zapraszamy do zapoznania się z najpopularniejszymi fryzurami ślubnymi w 2016 roku.

 

Naturalnie

Luźny styl, pozbawiony ozdób cieszy się w tym sezonie coraz większym powodzeniem. Nadaje to Pannom Młodym świeży, naturalny wygląd. Co ważne, takie rozwiązanie idealnie sprawdzi się na każdej długości włosów. Dodatkowo taka fryzura jest prosta i co za tym idzie tania. 

 

Nieład artystyczny

Ten styl jest  nieco podobny do opisanego wyżej stylu naturalnego. Nie wymaga dużego nakładu pracy i środków, ale warto zadbać o trwałość fryzury. Artystyczny nieład idealnie pasuje do dziewczyn w młodym wieku, które lubią odrobinę szaleństwa.

 

Warkocze

Warkocze i różnego rodzaju plecionki co jakiś czas przeżywają swój renesans. Podobnie jest w tym sezonie. Są modne właściwie już od kilku lat. Pasują właściwie do każdej panny młodej, bez względu na tematykę wesela. Przy czym warto zaznaczyć, że raczej w sezonie letnim. Dobry fryzjer z warkoczy potrafi zrobić cuda. 

 

Kwiaty

Stylizacja uzupełniona kwiatami dodaje romantyzmu. Jest pięknym dopełnieniem fryzury dla wrażliwych, delikatnych kobiet. Wianki lub pojedyncze kwiaty są popularne od lat i decyduje się na nie wiele Panien Młodych. W 2016 to już praktycznie ślubne must have. Zwłaszcza wiosną i latem. 

 

Akcesoria

2016 rok to w dziedzinie fryzur ślubnych, rok akcesoriów i ozdób do włosów. Bardzo popularne są duże ozdoby np. srebrne kwiaty czy liście. Im większa tym lepsza. Do łask powrócą nakrycia głowy i tiary. Jeżeli lubicie się wyróżniać, ten styl jest właśnie dla Was. 

 

Hollywood

Styl hollywoodzki zyskuje na popularności nie tylko jeżeli chodzi o fryzury, ale również motyw przewodni wesela. W tym roku możecie spodziewać się prawdziwego szału na miękko opadające fale z włosów. Idealnie będą do nich pasować różnego rodzaju akcesoria.