Targi Ślubne są obowiązkowym punktem, jeśli zaczynacie planować swoje wesele. Natomiast jeśli termin Waszego ślubu zbliża się wielkimi krokami i nadal czegoś Wam brakuje, to wydarzenie w Krakowie jest dla Was doskonałym rozwiązaniem. Znajdziecie tam wszystko co jest związane z ceremonią ślubną i weselem.

Jest to wydarzenie, które powoli zaczyna być tradycją dla odwiedzających je przyszłych Par Młodych, jak i dla wystawców. Tegoroczne Targi Ślubne odbyły się 19 stycznia, w hali “Targi w Krakowie” przy ulicy Centralnej.

W Krakowie 19 stycznia od godziny 10 do 17 można było zobaczyć oraz porozmawiać z ponad setką wystawców. W dniu targów można było nabyć bilety przy wejściu na targi. Cena jednego biletu wynosiła 15 złotych. Każdej osobie przy wejściu wręczano bezpłatny Informator ślubno - weselny oraz elegancką siateczkę, która okazała się być niezastąpioną rzeczą do przechowywania setek ulotek, które były wręczane przy każdej okazji. W informatorze można było znaleźć kilka ważnych informacji, na przykład setki adresów i kontaktów do firm ślubno - weselnych. Ku pozytywnym zaskoczeniu niektórych, znalazły się tam również zniżki na suknie ślubne.

Pierwsze show na scenie rozpoczęło się o godzinie 12 i poprowadził go znany prezenter - Bartek Osumek. Podczas trwania wydarzenia, organizatorzy zadbali o dobrą rozrywkę dla odwiedzających. Odbył się również pokaz kolekcji sukien ślubnych i butów na 2014 rok. Jedna z wystawiających się cukierni zaoferowała degustację tortu. Po raz pierwszy na scenie zaprezentowano przykładowy pierwszy taniec. Drugi pokaz, powtórkowy dla nowych gości, rozpoczęło się około godziny 15.

Na gości czekało mnóstwo konkursów, w których można było wygrać atrakcyjne nagrody takie jak suknię ślubną czy buty dla Pary Młodej.

W czasie targów była możliwość posłuchania czterech zespołów grających na żywo. Oczywiście wybór orkiestry jest bardzo ważny podczas przygotowań wesela. Targi w Krakowie jako jedyne z niewielu takich targów dają możliwość prezentacji zespołów. Każdy zespół miał możliwość na przedstawienie się i zagranie przez około 10 minut.

Jeśli nadal nie jesteście pewni co do tego jak ma wyglądać Wasz ślub, to targi są dla Was idealnym do odwiedzenia miejscem. Możemy Was zapewnić, że na pewno znajdziecie coś dla siebie. Począwszy od salonów z modą ślubną, kamerzystów, sale weselne, fotografów aż po cukiernie, DJ, zespołów i różnego rodzaju obrączek.

Mimo okropnej pogody, która panowała ostatnio w Krakowie, frekwencja była bardzo wysoka zarówno w godzinach wczesno popołudniowych jak i popołudniowych.