Zamień swój zimowy ślub w prawdziwe świąteczne uroczystości z biżuterią i akcesoriami, które są przypisane tylko i wyłącznie na zimowe dni!

 

 

 

W tym czasie żegnamy się z ciepłymi dniami, przyjęciami ogrodowymi i letnimi kreacjami. Witamy się natomiast z zimowym sezonem i tym samym z przytulnymi salami weselnymi, dekoracjami przeznaczonymi tylko na tę porę roku i ciepłymi rzeczami. Co lepsze, swój ślub możesz urządzić w czasie świąt Bożego Narodzenia – w najpiękniejszym czasie w ciągu roku.

 

Tradycje świąteczne można z powodzeniem łączyć na ślubach i weselach tak, aby uroczystość stała się jeszcze bardziej wyjątkowa i osobista. Boże Narodzenie to czas rodzinnych spotkań, więc jest to najlepsza okazja na ślub w sezonie zimowym. Na pewno macie gwarancję udanej i przyjaznej atmosfery.

 

Jedną z zalet zimowego ślubu jest fakt, że jest on całkowicie poza sezonem. Sale, orkiestra, fotografowie i kamerzyści z pewnością mają w swoim kalendarzu wiele wolnych dat. Dodatkowo takie usługi mogą być tańsze.

Poniżej przedstawiamy osiem eleganckich pomysłów, które mogą się przydać na zimowe wesele w bożonarodzeniowej atmosferze.