Prezent ślubny dla Młodej Pary jest zazwyczaj nie małym wyzwaniem dla gości. Zazwyczaj Młodzi ułatwiają to zadanie poprzez zamieszczenie krótkiej informacji w postaci krótkiego wierszyku, co chcieliby otrzymać. Jednakże, co wtedy, kiedy chcecie obdarować Nowożeńców czymś szczególnym, co sprawi, że zapamiętają Was i Wasz prezent na bardzo długi czas?

 

Najczęściej Młoda Para ułatwia gościom weselnym wybór prezentu ślubnego. Problem pojawia się wtedy, kiedy chcecie, aby Wasz prezent ślubny był oryginalny. Wiadomo, że wtedy musicie dobrze przemyśleć i zaplanować. Wiadomo, że aby prezent był trafiony musi idealnie wpasować się w gusta, pasje, hobby i upodobania Pary Młodej. Liczy się także ciekawy pomysł, a najciekawsze pomysły można znaleźć oczywiście w Internecie.

 

Internet jest kopalnią wiedzy i pomysłów, a w tym przypadku łatwo będzie Wam znaleźć jakiś ciekawy i oryginalny pomysł na prezent. Nie omijajcie szerokim łukiem opinii innych użytkowników, bowiem ten prezent, który ma najwięcej pozytywnych opinii będzie tym najbardziej trafionym.

 

Prezenty „dla odważnych”

 

Prezenty z działu „dla odważnych” skierowane są szczególnie dla Młodych Par lubiących poczuć od czasu do czasu dreszczyk emocji. W ten sposób można zakupić świeżo upieczony małżonkom na przykład wspólny skok ze spadochronem, lot balonem czy na paralotni. Schodząc na ziemię można wybrać na przykład szaleństwa na torze gokartowym. Prezent takiego typu na pewno dostarczy Młodej Parze wiele niezapomnianych wrażeń.

 

 

 

Jeżeli jednak Para Młoda jest bardziej spokojna i raczej nie szuka ekstremalnych wrażeń warto wybrać coś romantycznego jak na przykład kolacja we dwoje, masaż, pobyt w spa czy na przykład bilety do opery albo teatru.

 

Nie zapominajcie jednak o tym, o czym wspomnieliśmy na początku, czyli aby prezent był w 100% trafiony to wybór prezentu musi oscylować wokół zainteresowań Pary Młodej!

 

Bony

 

W ostatnim czasie wielką furorę robią różnego rodzaju bony i kupony na określoną kwotę do placówek, które są w kręgu zainteresowań Pary Młodej. I tak oto na przykład, jeżeli Nowożeńcy lubią podróżować w biurach podróży można wykupić bon zniżkowy, jeżeli są fanami kina można zakupić roczną kartę stałego klienta. A może Nowożeńcy lubią aktywny tryb życia? Tu pomocny może być karnet na siłownię lub basen.

 

Warto również pomyśleć o bonie zakupowym do sklepu meblowego albo ze sprzętem elektronicznym. W tym przypadku warto zebrać większą grupę znajomych, która będzie chętna dołożyć się do takiego bonu zakupowego. Wtedy Państwo Młodzi mają możliwość wyboru tego, co im się podoba.

 

Klasycznie

 

Zazwyczaj na ślub daje się pewną kwotę pieniędzy oraz kartkę z życzeniami szczęścia na nowej drodze życia. Zawsze podpisujcie koperty i nie wstydźcie się kwoty, jaką włożyliście do koperty.

 

 

 

Bardzo często można spotkać na krótki wierszyk na zaproszeniu z prośbą, aby zamiast kwiatów przynieść w prezencie wino, kupon lotto, zdrapkę. Warto to uszanować i spełnić życzenie Młodej Pary.

 

Jeżeli Para Młoda zdecydowała się zrobić listę prezentów, to na pewno dostaniecie ją razem z zaproszeniem. Wtedy wybór prezentu ślubnego macie ułatwiony, ponieważ wyraźnie widać, co Młoda Para chciałaby dostać od Was w tym szczególnym dla nich dniu.