Już wiesz, że czas do Twojego ślubu zleci w mgnieniu oka. My natomiast wiemy, że jednym z najczęstszych smutków Młodej Pary jest to, że nie byli oni w stanie rozkoszować się w pełni TYM dniem. Głównym winowajcą tego jest przede wszystkim stres i bardzo duże zamieszanie. Chcemy, zatem Wam pomóc i podpowiedzieć Wam o siedmiu rzeczach, o których nie powinniście zapomnieć.

1. Odpoczynek, relaks, sen – te trzy rzeczy są najważniejsze przed dniem Waszego ślubu. Chcecie przecież wyglądać i prezentować się pięknie? Na to nie ma innego lekarstwa niż właśnie odpoczynek, relaks i sen. Jak chcecie bawić się do rana zmęczeni i niewyspani?

 

2. To TY jesteś najważniejsza –jednakże nie daje Ci to również uprawnień do tego, aby zachowywać się jak rozkapryszona księżniczka. Później, kiedy będziesz oglądać swoje wesele może być Ci wstyd za swoje zachowanie.

 

3. To Twój ślub i tym samym miłości Twojego życia, zatem pamiętaj o tym, że wszystkie osoby, które zaprosiliście przyszły po to, aby uczcić z Wami ten ważny dzień i z wami się cieszyć. Musicie okazać gościom wdzięczność, radość, szczęście i swoją miłość tak, aby wszyscy to odczuli.

 

4. UŚMIECH! Uśmiech jest podstawą wszystkiego. Pokazuje Wasze szczęście i radość. Uśmiechajcie się do każdego i jak najwięcej. Niechcenie chyba wyglądać na zdjęciach na naburmuszoną i obrażoną Parę Młodą?

 

5. Ślub ma się raz w życiu (miejmy nadzieję!). Czas do tego dnia zleci w mgnieniu oka, jak już wspominaliśmy. Koniecznie powinniście chłonąć i zapamiętywać każdą chwilę tego dnia. Nie warto przejmować się takimi błahostkami jak na przykład pijany gość.

 

6. Bądź ostoją spokoju i cierpliwości. Pogódź się z tym, że nie wszystko pójdzie zgodnie z planem. Jest to całkowicie normalne, dlatego spodziewaj się niespodziewanego i bądź ostoją cierpliwości. Nie ma sensu na nerwy!

 

7. Duże ilości alkoholu w TYM dniu są niewskazane. Zbyt duże ilości alkoholu nigdy nie są dobre. Szczególnie dla Pary Młodej. Chyba nie chcielibyście się upić na swoim własnym weselu? Para Młoda musi trzymać fason! Z napojami wyskokowymi w dniu Waszego ślubu, zatem ostrożnie, lampka szampana, potem może kieliszek wina albo jakiś drink. Nie przesadźcie!